ENERGETICKÉ OBRAZY - PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU

Energetické obrazy malované výběrem barev pro jednotlivá znamení zvěrokruhu maluji enkaustikou, tj. speciální technikou- nanášení horkého barevného vosku na malířské plátno natažené na rámu nebo přímo na speciální enkaustický papír, který pak po konečné úpravě vkládám do rámu s paspartou. Každý obraz je nenapodobitelným autorským originálem.

energetický obraz BARVY ZEMSKÝCH ZNAMENÍ - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ PANNY - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ PANNY III. - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ BÝKA - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v bílém rámu s paspartou, originál, signováno autorem, rozměr 32,5 X 42,5 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


energetický obraz VE ZNAMENÍ BERANA - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v bílém rámu s paspartou, originál, signováno autorem, rozměr 32,5 X 42,5 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ ŠTÍRA - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v bílém rámu s paspartou, originál, signováno autorem, rozměr 32,5 X 42,5 cm (š x v)Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


energetický obraz VE ZNAMENÍ VAH - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ VAH - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ STŘELCE - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ RYB - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu stříbrného odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


energetický obraz VE ZNAMENÍ PANNY II. - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení,enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ PANNY I. - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál , signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ LVA - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál , signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz VE ZNAMENÍ KOZOROHA - barevné zhotovení pro osoby narozené v tomto znamení, enkaustika v rámu stříbrného odstínu s paspartou- výběr rámu zvolen z důvodu, že je tento odstín barvy zakomponován do malby. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


ENERGETICKÉ OBRAZY PRO ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU lze zakoupit v mém internetovém, viz odkaz níže :  

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz? Kontaktujte mne.