OBRAZY KVĚTINY A KYTICE

Ručně malované obrazy na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.

U každého dostupného obrazu k prodeji naleznete přímý odkaz ke koupi obrazu v mém e-shopu: 

Obraz KOPRETINY VE VÁZE- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 X 20 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz DŽBÁNEK S HORTENZIEMI- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 29X29 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz PAMPELIŠKY- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 32,5X42,5 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz PIVONĚ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz VÁZA S ASTRAMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz VLČÍ MÁK - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz ROZKVETLÁ ZAHRADA I - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány, lakováno. Rozměr : 18 X 24 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz MEZI KVĚTY - ručně malovaný abstraktní obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, strukturální abstraktní malba, špachtle, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ - ručně malovaný abstraktní obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, strukturální abstraktní malba, špachtle, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz V ROZKVETLÉM ZÁHONU - ručně malovaný obraz akrylovými barvami - strukturální malba pomocí špachtle na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, lakováno, autorský originál, signován. Rozměr cca: 40 X 30 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz VLČÍ MÁK II - ručně malovaný obraz akrylovými barvami - strukturální malba pomocí špachtle na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, lakováno, autorský originál, signován. Rozměr cca: 30 X 40 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz ROZKVETLÁ LOUKA - ručně malovaný obraz akrylovými barvami - strukturální malba pomocí špachtle na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, lakováno, autorský originál, signován. Rozměr cca: 30 X 40 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz CHRYZANTEMY- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 38X48 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz V JETELI- ručně malovaný obraz akrylovými barvami se strukturální kresbou na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován . Rozměr: 20 X 20 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz VLČÍ MÁKY- ručně malovaný obraz akrylovými barvami se strukturální kresbou na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Rozměr: 20 X 20 cm(š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Všechny mé dostupné obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou: