OBRAZY S ANDĚLY

Slyšíme ze všech stran o andělech a andělíčcích, vidíme je na obrázcích, v kostelech nebo si představujeme jak asi vypadají. Každý z nás má svou představu, komunikujeme s nimi, když je žádáme pomoc v různých situacích. Pak zavřeme oči a cítíme po tvářích letmé dotyky jejich křídel. Máme-li štěstí, vidíme je, třeba v podobě mraků na obloze. 

"Tvář tvého anděla je viditelná vždy, když vidíš svět krásnýma očima." Paulo Coelho


        OBRAZY ANDĚLŮ A ANDÍLKŮ MALOVANÝCH                                 S LÁSKOU NEJEN PRO DĚTI: 

obraz STRÁŽNÝ ANDĚL- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 x 40 cm(š x v), rok zhotovení 2021. 


obraz MODRÝ ANDĚL- ručně malovaný energetický obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně na desce, autorský originál, signován. Obraz je zarámován. Rozměr: 20 x 30 cm(š x v), rok zhotovení 2018. Neprodejný- soukromá sbírka.


obraz ANDĚL ENERGIE- ručně malovaný energetický obraz anděla olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.


obraz NA KŘÍDLECH ANDĚLŮ- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 25 cm(š x v), rok zhotovení 2018.


obraz VESELÝ ANDÍLEK- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.


obraz SLET ANDĚLŮ- ručně malovaný obraz andílků olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.


obraz MODRÝ ANDÍLEK- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.


Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?