OBRAZY S ANDĚLY

"Tvář tvého anděla je viditelná vždy, když vidíš svět krásnýma očima." Paulo Coelho 


Slyšíme ze všech stran o andělech a andělíčcích, vidíme je na obrázcích, v kostelech nebo si představujeme jak asi vypadají. Každý z nás má svou představu, komunikujeme s nimi, když je žádáme pomoc v různých situacích. Pak zavřeme oči a cítíme po tvářích letmé dotyky jejich křídel. Máme-li štěstí, vidíme je, třeba v podobě mraků na obloze. 


        OBRAZY ANDĚLŮ A ANDÍLKŮ MALOVANÝCH                                 S LÁSKOU NEJEN PRO DĚTI: 

Ručně malované obrazy akrylovými nebo olejovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.  

obraz STRÁŽNÝ ANDĚL- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 x 40 cm(š x v), rok zhotovení 2021. 

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


obraz MODRÝ ANDĚL- ručně malovaný energetický obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně na desce, autorský originál, signován. Obraz je zarámován. Rozměr: 20 x 30 cm(š x v), rok zhotovení 2018. Neprodejný- soukromá sbírka.


obraz ANDĚL ENERGIE- ručně malovaný energetický obraz anděla olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1400,- KČ


obraz NA KŘÍDLECH ANDĚLŮ- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 25 cm(š x v), rok zhotovení 2018.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1600,- KČ


obraz VESELÝ ANDÍLEK- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1400,- KČ


obraz SLET ANDĚLŮ- ručně malovaný obraz andílků olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1400,- KČ


obraz MODRÝ ANDÍLEK- ručně malovaný obraz andílka olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018.

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1400,- KČ


Originální ručně namalované obrazy můžete zakoupit v mém internetovém obchodu s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže:

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?