OBRAZY S ANDĚLY

Ručně malované obrazy akrylovými nebo olejovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.  

"Tvář tvého anděla je viditelná vždy, když vidíš svět krásnýma očima." Paulo Coelho 

Andělé jsou všude kolem nás, každý máme toho svého ochránce, žádáme-li je o pomoc, dávají nám znát svou přítomnost malým znamením. Jak vypadají? Každý máme svou představu, často je vidíme i v podobě mraků.... 

        OBRAZY ANDĚLŮ A ANDÍLKŮ MALOVANÝCH S LÁSKOU NEJEN PRO DĚTI: 

Obraz ANDĚL POHODY- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, špachtle, struktura. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL ŠTĚSTÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, špachtle, struktura. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL SVĚTLA - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm ( š x v ).  Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL RŮŽÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL SE SRDCEM - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, struktura, špachtle. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30,5 X 0,5 X 2 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL S RŮŽÍ - ručně malovaný obraz andílků na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, akryl, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 18 x 24 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz SPÍCÍ ANDĚLÍČEK - ručně malovaný obraz andílků na malířském plátně napepeném na desce, akryl, autorský originál, signován, zarámován. Rozměr: 18,5 x 23,5 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ZLATÝ ANDĚL - ručně malovaný obraz andílků na malířském plátně napepeném na desce, akryl, autorský originál, signován, zarámován. Rozměr: 18,5 x 23,5 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz SLET ANDĚLŮ- ručně malovaný obraz andílků na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, kombinovaná technika, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz VESELÝ ANDÍLEK- ručně malovaný obraz andílka na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, kombinovaná technika, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚLKA - ručně malovaný obraz andílků na malířském plátně napnutém na rámu, akryl, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 18 x 24 cm(š x v), rok zhotovení 2023. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz STRÁŽNÝ ANDĚL- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 x 40 cm(š x v), rok zhotovení 2021. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ANDĚL ENERGIE- ručně malovaný energetický obraz anděla olejovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 20 x 20 cm(š x v), rok zhotovení 2018. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže :   

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?