OBRAZY - FIGURA, AKT, PORTRÉT

Ručně malované obrazy akrylovými nebo olejovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.  


obraz ROZESPALÁ- figurální abstrakce, ručně malovaný obraz akrylovými barvami- špachtlováním na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován, malba ošetřena akrylovým lakem. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány, přesto je vsazen do bílého rámu - lze z něj kdykoliv vyjmout. Rozměr obrazu: 70 X 50 cm(š x v), s rámem 73 X 52,5 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


obraz V ŽÁRU NOCI- ručně malovaný obraz akrylovými barvami včetně špachtlování na malířském plátně napnutém na 3D dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 60 X 60 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz MÁKOVÁ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 38X48 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže :  

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz? Kontaktujte mne.