KURZY PRO RODIČE A DĚTI

NABÍDKA KURZŮ PRO SPOLEČNÉ TVOŘENÍ RODIČŮ A DĚTÍ

I. KURZ " TVOŘÍME KOLÁŽ " - RODINNÉ TVOŘENÍ RODIČŮ A DĚTÍ SE SLADKÝM PŘEKVAPENÍM V PODOBĚ OCHUTNÁVKY TEPLÉ ČOKOLÁDY

Společně s Klubem přátel Petřvaldu Vás zveme Vás na malé - velké tvoření rodičů s dětmi. Kdy děti tvoří svůj veselý obrázek formou lepené koláže na plátno natažené na rámu. Budeme vystřihovat z látky obrázky, tvary. Kdo je malý a vše nezvládne, tak má vedle sebe jednoho velkého dospěláka- maminku, tatínka, babičku, dědečka..... , který mu pomůže. Za 2,5 - 3 hodinky vzniknou velká umělecká díla.

A když k tomu přidáme ochutnávku sladké teplé čokolády, pitíčko a pro dospěláka čaj nebo kafíčko, určitě zažijeme zábavné dopoledne nebo odpoledne, dle výběru.

CENA PRO 1 DÍTĚ A 1 DOSPĚLÝ DOPROVOD včetně materiálu + plátna na rámu k zavěšení je 400,- Kč, v případě více dětí v rodině, tak za každé další dítě + 200,- Kč

Můžete si vybrat jeden z termínů nebo dva nebo všechny. Na každém můžete vytvořit jiný obrázek. Možnosti výběru si zvolíte v objednávkovém formuláři - viz níže:

v 1. termínu : čtvrtek 12.5. 2022 od 14,00-17,00 hodin

ve 2. termínu : úterý 24.5. 2022 od 14,00 - 17,00 hodin

ve 3. termínu : úterý 7.6. 2022 od 9,00 - 12,00 hodin

kde: COWORK CENTRUM na ulici Generála Svobody 930, 735 41 Petřvald u Karviné

pro případné doplňující informace volejte: tel. 702 158 327

POČET DĚTÍ NA KAŽDÝ KURZ OMEZEN. Kurz se bude konat v případě minimální obsazenosti 6 míst.

JE TŘEBA SI ZAREZERVOVAT MÍSTO S NÁSLEDNOU PLATBOU PŘEDEM. MÍSTO NA KURZ ZÍSKÁVÁTE ZAKOUPENÍM-ZAPLACENÍM DO TŘÍ DNŮ OD NÁSLEDNÉ VÝZVY K ÚHRADĚ.

a) MŮŽETE ZVOLIT NÁKUP PŘES INTERNETOVÝ OBCHOD:

b) nebo MŮŽETE ZVOLIT REZERVACI S NÁSLEDNOU PLATBOU PŘES OBJEDNÁVKU níže:

POKYNY K PLATBĚ VÁM PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY PŘIJDOU E-MAILEM.

OBJEDNÁVKA MÍSTA NA KURZ  " TVOŘÍME KOLÁŽ "

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ: :

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí služeb Vladimíry Kalach (Kalach Art) z důvodu zájmu o její služby, koupi a dodatečného potvrzení Obchodních podmínek, za účelem zpracování elektronické objednávky, realizace dodávky, zúčtování plateb a nezbytné komunikaci mezi smluvními stranami po dobu vyžadovanou podle zvláštních právních předpisů. Viz odkaz na "GDPR  a PRAVIDLA OCHRANY SOUKROMÍ" níže:   

** Před odesláním objednávky jsem se seznámil/la s Obchodními podmínkami