ENERGETICKÉ OBRAZY  

ENERGETICKÉ OBRAZY A VŠE O NICH, JAK JE MALULU, CENÍK MALBY NA ZAKÁZKU,  ODKAZY PRO OBJEDNÁVKU NEBO KOUPI AJ.

Víte jak maluji originální energetické obrazy pro Vás?

Obrazy maluji na malířské plátno natažené na rámu speciální technikou - enkaustikou, kdy jsou horkou technikou nanášeny barevné vosky na plátno natažené na rámu. Enkaustika patří mezi jednu z nejstarších malířských technik používanou již v Egyptě nebo v antickém Řecku.

Každý nově malovaný obraz je nenapodobitelným originálem, jehož malbě předchází pro mne energeticky náročnější příprava, kdy nejen zkušenosti a dlouholetá praxe, ale i dary, kterých se mi dostalo, mi pomáhají k pečlivému výběru barev a jejich množství, které mají být použity v detailech vlastní malby. Při malbě obrazů na míru vycházím nejen podle data narození, ale také barev, které při pohledu na obraz nejen zaujmou. Barvy jsou energetické vibrace, které působí na každého z nás jinak. Barvy dovedou nejen povzbudit, podráždit, ale i ztlumit agresivitu, uklidnit...Více o barvách se zabývá coloroterapie, ze které také čerpám při mé práci s barvami.

(Protože jsem dostala do vínku určité schopnosti, používám automatickou kresbu a kyvadlo. Právě kyvadlo mi je nápomocno nejen s věštěním, odpověďmi a radami do života, ale také s výběrem barev. Pokud budete mít zájem, kontaktujte mne, nejen pro malbu, ale i v otázkách Vám dosud neznámých...)

Ke každému energetickému obrazu dostanete osobní vzkaz od kyvadla.

Boky obrazu jsou malovány akrylovou barvou ladící s malbou. Obě malby jsou po předchozích finálních úpravách malby ošetřeny patřičnými laky. Doba zhotovení zakázky 1 - 3 týdny, podle náročnosti a velikosti plátna. Obraz se dále nerámuje. Lze ho pověsit přímo na stěnu.

nebo

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ pro zájemce o malbu energetických obrazů :

Malbu energetického obrazu lze také objednat a zakoupit v našem internetovém obchodu KALACH ART:

Hotové namalované energetické obrazy ke shlédnutí a zakoupení zde: