MODERNÍ OBRAZY, ABSTRAKCE

MODERNÍ POJETÍ ABSTRAKTNÍHO UMĚNÍ

Ručně malované obrazy akrylovými, olejovými barvami nebo kombinovanou technikou na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. 

obraz ZÁTIŠÍ S NOSTALGIÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na 3D plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. Kombinovaná technika - malba, špachtle. Signováno. Originál. Rozměr: 29X29 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz VE ZNAMENÍ KŘÍŽE- ručně malovaný strukturální obraz, akryl na 3D malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Rozměr cca: 30X60 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz KOUZELNÁ ZAHRADA - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na 3D malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Rozměr cca: 60 X 60 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz BAMBULE- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Rozměr: 40 X 50 cm (š x v), rok zhotovení 2020. Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Série obrazů ABSTRACT GEOMETRIE I. a II.- dva ručně malované obrazy akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorské originály, signovány. Obrazy lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazů jsou malovány. Každý ze série obrazů je o rozměru: 30 X 30 cm (š x v), rok zhotovení 2020. Obrazy je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže :  

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?