KOUZELNÉ KYVADLO

Věštění s pomocí kyvadla na dálku.

Kyvadlo je nástrojem používaným více než desítkami let. Ve zkušených rukou dokáže kyvadlo nepřímo věštit budoucnost. Mé kyvadlo dovede více než  odpovědi na otázky, na které lze odpovědět ano / ne / nevím. Mé kyvadlo dává odpovědi ve slovech, větách. Dovede spojení i mimo realitu, dovede nejen budoucnost, přítomnost, ale vrátit se i do minulosti. S kyvadlem pracuji cca od roku 2010.

Máte otázky, hledáte na ně odpovědi? Trápíte se nemůžete se hnout z místa, stojíte na rozcestí, nevíte jakým směrem se vydat? Máte před nějakým životním rozhodnutím, potřebujete poradit? Zeptejte se, co Vás zajímá. Kouzelné kyvadlo Vám odpoví. A pak se sami rozhodnete jak s informacemi naložíte.

Zeptejte se, co Vás zajímá. Zeptejte se Kouzelného kyvadla:

V objednávkovém formuláři si vyberete z nabídky služeb, do zprávy pak zapíšete dotaz nebo dotazy, popřípadě si vyberete další službu. Služby se poskytují dospělým plnoletým osobám. Vše je založeno na plné důvěře a diskrétnosti. Práce s kyvadlem je energeticky náročná, z toho důvodu vyžaduji platbu předem. Vše je popsáno v objednávkovém formuláři:

CENÍK A NABÍDKA SLUŽEB: 

Chcete shlédnout videa jak to funguje? Můžete na mém youtubovém kanálu KOUZELNÉ KYVADLO, viz odkaz níže: