MANDALY - OBRAZY

Ručně malované obrazy mandal na malířská plátna napnutá na rámu. Malba je i po stranách obrazu, proto se nemusí rámovat. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.

Něco málo o mandalách. 

Mandala - slovo pocházející ze staroindického obřadního jazyka sanskrtu, znamená kruh, oblouk, magický oblouk. Znamená kruhový obrazec se středem, z něhož (či do něhož) směřují symetricky uspořádané tvary... 

Mandaly vyskytují v mnoha kulturách, jejich použití je velmi podobné. Kromě využití k dekoraci jsou používány jako symbol duše nebo něčeho, co nás přesahuje a je prostředkem pro komunikaci s touto silou. Nejdůležitějším místem každé mandaly je její střed, ve kterém lze nalézt osvícení, Boha, sebe sama (záleží na kulturní souvislosti). Je také pomocníkem pro zklidnění mysli a relaxační či meditační pomůckou. 

Občas tvořím moderní mandaly, kdy se nejedná jen o pravidelně se opakující řady vzorů.

U každého dostupného obrazu k prodeji naleznete přímý odkaz ke koupi obrazu v mém e-shopu KALACH ART: 

obraz MANDALA JARNÍ ROVNODENNOSTI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. ( Podklad obrazu je tvořen modrou barvou s tupováném metalického zlatého odstínu barvy - špatně se fotí. Ve skutečnosti je mandala barevně výraznější. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 40 X 40 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit.


obraz MANDALA BLAHOBYTU - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. ( Podklad obrazu je tvořen modrou barvou s tupováném metalického zlatého odstínu barvy - špatně se fotí. Ve skutečnosti je mandala barevně výraznější. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 40 X 40 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz MANDALA JIN A JANG - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 30 X 30 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz MANDALA RADOSTI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 30 X 30 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz MANDALA NOVÉHO DNE - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 30 X 30 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:

obraz MANDALA HOJNOSTI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na rámu včetně bočních stran obrazu. K malbě byly využity i metalické odstíny barev. Signováno podpisem na štítku na zadní straně obrazu. Originál. Rozměr: 30 X 30 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


ENERGETICKÉ OBRAZY - MANDALY lze zakoupit v mém internetovém, viz odkaz níže :   

nebo zde: 

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz? Chcete namalovat mandalu přímo pro Vás? Kontaktujte mne.