SLUŽBY

Vážení přátelé výtvarného umění a originální tvorby, nabízím Vám tyto služby :

  • PRODEJ DÍLA - zde na webu uvedeného. Vybrali jste si na mých stránkách konkrétní obraz (artikl) a chcete ho zakoupit? Stačí vyplnit formulář vedle fotografie a odeslat nebo zde níže prokliknout a budete přesměrováni na kontaktní stránku s objednávkovým formulářem.
  • ZAKÁZKOVOU TVORBU - máte zájem o zakázkovou tvorbu- zhotovení díla na zakázku, nevíte kolik to bude stát? Stačí kliknout na odkaz níže a dozvíte se více.

nebo máte-li zájem o jiné služby nebo máte-li jiné dotazy, vyplňte všechny potřebné údaje ve formuláři  " Objednejte si naše služby ", po odeslání vyplněného formuláře se Vám ozvu, co nejdříve zpět.

Objednejte si naše služby :


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí služeb Vladimíry Kalach (Kalach Art) z důvodu zájmu o její služby, koupi a dodatečného potvrzení Obchodních podmínek, za účelem zpracování elektronické objednávky, realizace dodávky, zúčtování plateb a nezbytné komunikaci mezi smluvními stranami po dobu vyžadovanou podle zvláštních právních předpisů. Viz odkaz na PRAVIDLA OCHRANY SOUKROMÍ níže: