OBJEDNÁVKA

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte zájem o koupi mého díla nebo potřebujete zhotovit originální autorské přání s autorským textem, složit báseň k nějaké příležitosti? Stačí si vybrat a vyplnit: 

1. OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA KOUPI NEBO ZHOTOVENÍ AUTORSKÉ TVORBY

NEBO

Máte zájem o objednání kreativních a zážitkových kurzů, workshopů v Karviné "MALUJEME S VLAĎKOU" aj. služeb, vyberte odkaz na stránce dole:

2. OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO VÝTVARNĚ ZÁŽITKOVÉ KURZY, WORKSHOPY, TEAMBUILDINGY, LEKTORSKOU A JINOU POŘADATELSKOU ČINNOST

 1.  OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ NA KOUPI NEBO ZHOTOVENÍ AUTORSKÉ TVORBY:


2. OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ PRO VÝTVARNĚ ZÁŽITKOVÉ KURZY, WORKSHOPY, TEAMBUILDINGY, LEKTORSKOU A JINOU POŘADATELSKOU ČINNOST- VIZ ODKAZ ZDE:

* Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí služeb Vladimíry Kalach (Kalach Art) z důvodu zájmu o její služby, koupi a dodatečného potvrzení Obchodních podmínek, za účelem zpracování elektronické objednávky, realizace dodávky, zúčtování plateb a nezbytné komunikaci mezi smluvními stranami po dobu vyžadovanou podle zvláštních právních předpisů. Viz odkaz na GDPR a PRAVIDLA OCHRANY SOUKROMÍ níže: 

**   Před odesláním objednávky jsem se seznámil/la s Obchodními podmínkami pro koupi autorského díla a zakázkovou autorskou tvorbu

V případě nejasností a dotazů mne kontaktujte, viz odkaz níže: