OBRAZY KRAJINOMALBA

Ručně malované obrazy na malířská plátna napnutá na rámu. Malba je i po stranách obrazu, proto se nemusí rámovat. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.   

U každého dostupného obrazu k prodeji naleznete přímý odkaz ke koupi obrazu.

Obraz V BARVÁCH PODZIMU - ručně malovaný abstraktní obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 24 X 30 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ŘEPKOVÝ KRAJ- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován, zarámován. Rozměr: 42,5 X 32,5 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz PODZIM V MODRÉM - ručně malovaný abstraktní obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz BŘEZOVÝ HÁJ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na 3D malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 29 X 29 X 3,5 cm(š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz KVĚTINY NA LOUCE - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 30 X 30 cm(š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ZIMA POD HORAMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz MEZI HORTENZIEMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz DIVOKÝ POTOK - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 30 X 40 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


    Obraz ČAS ŽNÍ - ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském 3D plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 90 X 60 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz SVÍTÁNÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na  dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 24 X 30 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Obraz ZÁPAD SLUNCE I. a ZÁPAD SLUNCE II. - skládaný obraz z dvou kusů- ručně malované obrazy akrylovými barvami na plátně na desce. Autorský originál. ZÁPAD SLUNCE II. signován vpravo dole, lakováno a zarámováno. Rozměr: 16 X 21 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Všechny vyobrazené obrazy lze zakoupit zde: