OBRAZY PRO DĚTI

Obrazy pro děti a nejen pro ně.

Ručně malované obrazy akrylovými nebo olejovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.  

Obraz KOČIČKA KVĚTINKA- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2000,- KČ


Obraz KOČICKY A BRÝLE - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2000,- KČ


Obraz VESELÝ PES CHLUP - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2000,- KČ

Obraz PODZIM S DRAKEM- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Obraz pro děti. Rozměr: 50 X 50 cm(š x v), rok zhotovení 2020, KA/AM 4/2020

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3500,- KČ


obraz MÁKOVÁ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 32,5X42,5 cm (š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Originální ručně namalované obrazy můžete zakoupit v mém internetovém obchodu s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže:

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?