OBRAZY PRO DĚTI

Obrazy pro děti a nejen pro ně.

Ručně malované obrazy akrylovými nebo olejovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.  

Obraz KOČICKY A BRÝLE - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2000,- KČ


Obraz KOČIČKA KVĚTINKA- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

Soukromá sbírka. MOŽNÁ ZAKÁZKOVÁ MALBA V PODOBNÝCH BARVÁCH A STYLU. 


Obraz VESELÝ PES CHLUP - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně nalepeném na desce, autorský originál, signován, lakován a zarámován. Obraz pro děti. Rozměr: 23 X 32 cm(š x v).

Soukromá sbírka. MOŽNÁ ZAKÁZKOVÁ MALBA V PODOBNÝCH BARVÁCH A STYLU.  

Obraz PODZIM S DRAKEM- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Obraz lze zavěsit bez rámování, boční hrany obrazu jsou malovány. Obraz pro děti. Rozměr: 50 X 50 cm(š x v), rok zhotovení 2020, KA/AM 4/2020

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3500,- KČ


obraz MÁKOVÁ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 32,5X42,5 cm (š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže :   

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?