KURZY PRO KOLEKTIVY DOSPĚLÝCH

CHCETE SE POBAVIT? CHCETE SI UTUŽIT DOBRÉ VZTAHY VE VAŠEM PRACOVNÍM KOLEKTIVU? JSTE DOBŘÍ PŘÁTELÉ A CHCETE SE JEN TAK POBAVIT? CHCETE ZAŽÍT NĚCO NOVÉHO? POJĎTE SE POBAVIT PŘI SPOLEČNÉM TVOŘENÍ? POZVĚTE SVÉ PŘÁTELE NA "NAROZENINOVÉ PÁRTY" V TVOŘIVÉM DUCHU. Pro firmy pořádáme také KALACH ART TEAMBUILDING:

Nabízím uspořádání zábavně relaxačních akcí s dobrou náladou a občerstvením v souvislosti s pořádáním výtvarně- tvořivých zájmových workshopů nebo kurzů pro kolektivy dospělých na různé téma.

V rámci teambuildingu Vám pomůžeme vytvořit jiné než pracovní prostředí, a kreativně zábavným způsobem tak dosáhnete možnosti vzájemného propojení lidí.

I dospělí se dovedou radovat z něčeho, co už dávno třeba zapomněli, chtějí zažít výjimečné tvořivé dopoledne nebo odpoledne. Co tak alespoň na chvilku mít ten pocit spontánnosti, zažít pocit svého vnitřního dítěte a zapomenout alespoň na chvíli na vše kolem?

  • CO TAKHLE VYTVOŘIT TŘEBA JEDNO VELKÉ SPOLEČNÉ DÍLO?
  • ŘÍKÁTE, ŽE VÁM MALOVÁNÍ NIKDY NEŠLO? NEVADÍ, I VY SI VYTVOŘÍTE SVŮJ ZAJÍMAVÝ OBRAZ. KAŽDÝ UMÍ MALOVAT, JENŽE MNOZÍ V SOBĚ MAJÍ STÁLE TU ŠKOLNÍ VÝTVARKU A DRŽÍ SE POCITU HORŠÍHO ZNÁMKOVÁNÍ. POJĎME TU KŘIVDU JEDNOU PROVŽDY ZAHODIT A SPOLEČNĚ NAMALOVAT SVŮJ JEDINEČNÝ ORIGINÁL.
  • CHCETE SI ZKUSIT VYTVOŘIT SVÉ MANDALY?
  • CHCETE NAMALOVAT SVÉ ABSTRAKTNÍ DÍLO? NAVEDU VÁS JAK NA TO.
  • CHCETE SE NAUČIT INTUITIVNÍ RELAXAČNÍ MALBU?
  • CHCETE SI VYZKOUŠET ENKAUSTIKU - MALBU VOSKEM NEBO MALBU INKOUSTOVOU TECHNIKOU?
  • CHCETE SI VYTVOŘIT VLASTNÍ KOLÁŽ? MŮŽE TO BÝT I VAŠE SPOLEČNÉ DÍLO.
    NECHTE SE INSPIROVAT A VYTVOŘTE JEDNO VELKÉ SPOLEČNÉ DÍLO TŘEBA JAKO DÁREK PRO KOLEGU NEBO " ŠÉFA "- TEN BUDE MÍT JISTĚ RADOST AŽ TO DÍLO SPATŘÍ. TO BUDE URČITĚ NEZAPOMENUTELNÝ VYFOCENÝ VÝRAZ. NEBO CHCETE NĚCO JINÉHO?

A NYNÍ STAČÍ SI JEN VYBRAT Z NABÍDKY, NECHAT SE INSPIROVAT NEBO ZVOLIT JINÉ TÉMA. PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ PŘIJEDU ZA VÁMI NA ZVOLENÉ MÍSTO nebo Vy za mnou. Veškeré potřebné pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Nic si nedokupujete.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O POŘÁDÁNÍ KOLEKTIVNÍ AKCE, MNE KONTAKTUJTE, VIZ ODKAZ NÍŽE : 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O FIREMNÍ KOLEKTIVNÍ AKCI KALACH ART TEAMBUILDING SE VÍCE DOZVÍTE PŘESMĚROVÁNÍM NA ODKAZ ZDE: