VŠE K ZAKÁZKOVÉ TVORBĚ

Velice si vážím Vašeho zájmu o mou autorskou tvorbu. Tato stránka je určena pro ty z Vás, které zajímá  možnost vytvoření originálního díla na zakázku - dle přání a požadavku.

 UKÁZKA ENERGETICKÝCH OBRAZŮ PRO INSPIRACI :

URČITĚ VÁS BUDE ZAJÍMAT CENA ZAKÁZKOVÉ TVORBY 

Stanovení ceny ovlivňuje několik faktorů. Přitom se stále setkávám s otázkami typu: Kolik " to " stojí ? Kolik " to " bude stát?

Zde si musíme uvědomit, co si představujete, jak by " to " mělo vypadat:

 • co by " to " mělo být
 • pro koho je " to" určeno : zde se chtěla zmínit, že například energetické obrazy pro Vás vznikají propojením zkušeností a znalostí z různých oborů, s astrologickými znameními zvěrokruhu, která ovlivňují i to, jaké k nám půjdou barvy
 • k jakému účelu " to " má sloužit : zde pro vysvětlení- nejedná se jen o " nějaký obraz ", který se má zavěsit někam na stěnu, ale abych mohla namalovat ten správně působící obraz s těmi danými účinky, musím mnohdy vědět datum narození dotyčné osoby, stačí mi den a měsíc, popřípadě oblast, na kterou se mám zaměřit...tím začíná má náročná práce s energiemi
 • jakou " to " má mít velikost
 • z jakého materiál " to " bude
 • jakou technika " to " bude tvořeno ( malba, tvoření všeho druhu...)
 • také zde hraje roli " jak rychle s objednávkou spěcháte "
 • dodání - zaslání nebo předání zakázky
 • ostatní

PRO VAŠI PŘEDSTAVU UVÁDÍM CENY OBRAZŮ ZDE:

ZDE JSOU ODPOVĚDI NA NĚKTERÉ VAŠE OTÁZKY:

 • Co maluji a zda maluji podle předlohy.

Maluji a tvořím také podle zaslané předlohy - pokud zašlete fotografii, obrázek, nebo odkazu na již někým namalovaný obraz, nikdy Vám z důvodu možnosti porušení autorských práv autora nenamaluji totožný obraz. Mohu Vám však namalovat obraz na podobné téma podle dohody, co si na obrazu budete přát namalovat. Samozřejmě každý z nás má své představy a umělecké cítění. Kdybych byla " fotoaparátem ", byla by výsledným dílem fotografie, ale protože jsem malířkou, výtvarnicí, autorkou, mým dílem je také kromě fyzicky hmatatelného výsledku mé duševní vlastnictví - originální autorské výtvarné nebo psané dílo- kus ze mne, mé dítko, tvořené s láskou a radostí.

 • Kolik stojí má tvorba obrazu na zakázku?

Ceny na zakázku jsou převážně pevně stanovené podle charakteru a techniky malby, cen použitého materiálu, ale mohou být také cenami smluvními na základě vzájemné dohody mezi mnou- autorem - prodávajícím na jedné straně a Vámi jako zájemcem - objednavatelem - kupujícím na druhé straně. Protože si Vás, milovníků umění vážím, vždy se snažím vyjít svým zákazníkům vstříc, samozřejmě k vzájemné spokojenosti. Pro Vaši představu uvádím příklady cen obrazů viz odkaz na CENÍK níže.

 • Jakým způsobem lze zakázkový obraz objednat?

Obraz lze objednat přes OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ( viz níže) nebo se spojit nejprve telefonicky na tel. čísle +420 702158327, kde si dohodneme a odsouhlasíme zakázku, pokyny k platbě aj. k uskutečnění zakázkové tvorby. Vše pak potvrdíme písemnou formou.

 • Lze shlédnout ještě nedokončený obraz před předáním?

Ano, je to možné. Každé zakázce věnuji detailní péči od výběru materiálu až po finální malbu. Před odesláním, předáním obrazu nebo i v průběhu malby fotím časové fotografie z procesu malby a práce na zakázce, a to hlavně u zakázek, kde je smluven delší termín dodání (olejomalby).Tyto fotografie Vám mohu zaslat on-line k nahlédnutí.

 • Doba zhotovení a dodání zakázky.

Tato oba se pohybuje od 2 týdnů - záleží na zvolené technice, náročnosti, velikosti, dostupnosti materiálu (plátna větších rozměrů zvykle objednávám podle aktuální potřeby, stejně pak i doba dodání či zhotovení případného rámu). A také na mé časové vytíženosti. U olejomaleb dále záleží na oxidaci ("schnutí"), zde je doba dodání od 2 - 8 měsíců. Doba zhotovení u všech zakázek je stanoveno od převzetí dohodnuté finanční zálohy. Nenechávejte proto Váš obraz na zakázku na poslední chvíli. ( P.S. Občas sice dovedu dělat zázraky, ale mnohé fyzikální vlastnosti se mi nedaří překonat.)

 • Záloha a platby zakázkové tvorby.

Po objednání zakázkové malby se domluvíme na způsobu a výši zaplacení zálohy. Záloha se hradí předem ve výši 50 - 100% podle velikosti obrazu, zvolené techniky a potřeby materiálu. Platby přijímám jak v hotovosti, vkladem nebo převodem na účet. Práci na obrazu započnu až po obdržení platby. V případě, že si rozmyslíte velikost nebo námět zakázkové malby obrazu, a nezačnu-li pracovat na zakázce, to znamená, nemám již zakoupený jakýkoliv materiál k původně domluvené zakázce, a mohu ještě změnit velikost plátna nebo námět, finanční rozdíl uhradíte před předáním zakázky. Záloha je nevratná, hradí se z ní materiál a náklad nebo část nákladu( podle výše zaplacené platby - zálohy) na autorskou práci malíře. Na vzniklý rozdíl v ceně Vám bude zaslána faktura k úhradě. Hotová zakázka Vám bude zaslána nebo osobně předána po uhrazení plné ceny zhotovené zakázky v předem domluveném termínu.

Své tvorby si vážím, stejně jako každý jiný své práce.

Ceny na zakázku jsou převážně pevně stanovené podle charakteru a techniky malby, cen použitého materiálu, ale mohou být také cenami smluvními na základě vzájemné dohody mezi mnou- autorem - prodávajícím na jedné straně a Vámi jako zájemcem - objednavatelem - kupujícím na druhé straně.

Protože si Vás, milovníků umění vážím, vždy se snažím vyjít svým zákazníkům vstříc, samozřejmě k vzájemné spokojenosti.

Zaujala Vás možnost zhotovení originálního autorského díla - obrazu, přání s autorským textem, složení básně k nějaké příležitosti? Máte jiný dotaz? Stačí vyplnit potřebné údaje: