MALÉ OBRÁZKY

Obrázky menších rozměrů. Jsou ručně malované na malířské plátno nalepené na desce nebo šepsované podložce. Všechny obrázky jsou pak vloženy do rámečků. 

obraz ZÁKOUTÍ ŘEKY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v dřevěném rámu. Rozměr : 11 x 15 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz VZPOMÍNKA NA ZIMU - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 15 x 11 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz LOUKA S VLČÍMI MÁKY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 15 x 11 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz TÁNÍ - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13,5 x 18,5 (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz ZASNĚŽENÁ - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13 x 18 (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


obraz ZIMNÍ STROMY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13 x 18 (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz ZASNĚŽENÁ KRAJINA - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 18,5 x 15 cm(š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


Všechny rozměrově menší obrázky lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART zde: 

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?