ENERGETICKÉ OBRAZY - PRO VŠECHNY

Energetické obrazy malované výběrem barev působících individuálně pocitově. Energetické obrazy maluji speciální technikou- nanášení horkého barevného vosku na malířské plátno natažené na rámu nebo přímo na speciální enkaustický papír, který pak po konečné úpravě vkládám do rámu s paspartou. Každý obraz je nenapodobitelným autorským originálem.

energetický obraz SCHODY DO RÁJE - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz V NITRU - enkaustika v rámu stříbrného odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz ZLATÉ KLASY - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v), Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz OJEDINĚLÁ MISE - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz MODRÁ PLANETA - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


energetický obraz HLUBINA - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


energetický obraz ANDĚLSKÁ MISE - enkaustika v rámu zlatého odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem, rozměr 33X43 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz POD POVRCHEM - enkaustika v rámu šedostříbrného odstínu s paspartou. Originál, signováno autorem , rozměr 30X40 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz ZVĚDAVÉ MYŠLENKY - enkaustika v bílém rámu s paspartou. originál, signováno autorem, rozměr 30X40 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz TAJEMSTVÍ - enkaustika v bílém rámu s paspartou, originál, signováno autorem, rozměr 30X40 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


obraz RADOST, enkaustika na plátně, originál, signováno autorem, rozměr 50X50 cm (š x v). Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže: 


obraz KLÍČENÍ, enkaustika na plátně, originál, signováno autorem, rozměr 50X50 cm (š x v). 


obraz MODRÝ SVĚT II. - enkaustika na plátně v bílém rámu, originál, signováno autorem, rozměr 31X41 cm (š x v).Obraz je možné zakoupit, viz odkaz níže:


ENERGETICKÉ OBRAZY - PRO VŠECHNY lze zakoupit v mém internetovém obchodu, viz odkaz níže :