KALACH ART TEAMBUILDING

CHCETE SE POBAVIT? CHCETE SI UTUŽIT DOBRÉ VZTAHY VE VAŠEM PRACOVNÍM KOLEKTIVU? CHCETE ZAŽÍT NĚCO NOVÉHO? NABÍZÍM VÁM  SPOLEČNOU AKTIVITU, PŘI KTERÉ BUDETE MÍT JEN NEOBYČEJNĚ POZITIVNÍ MYŠLENKY. 

Vše má řešení, důležitá je komunikace, zbavte se případných konfliktů na pracovišti, zbavte se toho, co Vás trápí, ráda poradím, navedu Vás. Vadí Vám něco, co byste chtěli změnit? Potřebujete odstranit nějaký " blok ", přes který se třeba nemůžete pohnout dopředu? I tady mám řešení. Nejsem jen výtvarnice, mám zkušenosti a praxi nejen z vedení pracovního týmu, ale i celé firmy. 

V rámci teambuildingu Vám pomůžu vytvořit pomocí relaxačních výtvarných technik jiné než pracovní prostředí. Kreativně zábavným způsobem tak dospějete k možnosti vzájemného propojení lidí. Budete mít pročištěnou mysl a budete se cítit lehce, nabiti novou energií a dalšími pozitivními zážitky. 

I dospělí se dovedou radovat z něčeho, co už dávno třeba zapomněli, chtějí zažít výjimečné tvořivé dopoledne, odpoledne, večer nebo i víkend. Co tak alespoň na chvilku mít ten pocit spontánnosti, zažít pocit svého vnitřního dítěte a zapomenout alespoň na chvíli na vše kolem?

 • CO TAKHLE VYTVOŘIT TŘEBA JEDNO VELKÉ SPOLEČNÉ DÍLO?
 • ŘÍKÁTE, ŽE VÁM MALOVÁNÍ NIKDY NEŠLO? NEVADÍ, I VY SI VYTVOŘÍTE SVŮJ ZAJÍMAVÝ OBRAZ. KAŽDÝ UMÍ MALOVAT, JENŽE MNOZÍ V SOBĚ MAJÍ STÁLE TU ŠKOLNÍ VÝTVARKU A DRŽÍ SE POCITU HORŠÍHO ZNÁMKOVÁNÍ. POJĎME TU KŘIVDU JEDNOU PROVŽDY ZAHODIT A SPOLEČNĚ NAMALOVAT SVŮJ JEDINEČNÝ ORIGINÁL.
 • CHCETE SI ZKUSIT VYTVOŘIT SVÉ MANDALY?
 • CHCETE NAMALOVAT SVÉ ABSTRAKTNÍ DÍLO? NAVEDU VÁS JAK NA TO.
 • CHCETE SE NAUČIT INTUITIVNÍ RELAXAČNÍ MALBU?
 • CHCETE SI VYZKOUŠET ENKAUSTIKU - MALBU VOSKEM NEBO MALBU INKOUSTOVOU TECHNIKOU?
 • LÍBÍ SE VÁM ABSTRAKTNÍ OBRAZY?
 • CHCETE SI VYZKOUŠET POURING?
 • CHCETE SI VYTVOŘIT VLASTNÍ KOLÁŽ? MŮŽE TO BÝT I VAŠE SPOLEČNÉ DÍLO.
  NECHTE SE INSPIROVAT A VYTVOŘTE JEDNO VELKÉ SPOLEČNÉ DÍLO TŘEBA JAKO DÁREK PRO KOLEGU NEBO " ŠÉFA "- TEN BUDE MÍT JISTĚ RADOST AŽ TO DÍLO SPATŘÍ. TO BUDE URČITĚ NEZAPOMENUTELNÝ VYFOCENÝ VÝRAZ. NEBO CHCETE NĚCO JINÉHO?
 • V RÁMCI TEAM BUILDINGU MOHU NABÍDNOUT I JINÉ SLUŽBY(např. mentoring, colorterapii, při které lze vyvážit to, co je v těle v nerovnováze a další.) 

A NYNÍ STAČÍ SI JEN VYBRAT Z NABÍDKY, NECHAT SE INSPIROVAT NEBO ZVOLIT JINÉ TÉMA. PO VZÁJEMNÉ DOHODĚ PŘIJEDU ZA VÁMI NA ZVOLENÉ MÍSTO nebo Vy za mnou. Veškeré potřebné a dohodnuté pomůcky jsou zahrnuty v ceně. Nic si nedokupujete.

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O POŘÁDÁNÍ TEAMBUILDINGU, MNE KONTAKTUJTE: 

Můžete mi zavolat na telefonní číslo +420 702 158 327 ( pokud bych nebyla nedostupná, nemohla zvednout telefon, což se často nestává, nevolejte ze skrytého čísla, zavolám Vám zpět) 

nebo zaslat zprávu s požadavkem kontaktním formulářem: