OSTATNÍ TVORBA

Kromě kreslení, malování a další  tvorby se zabývám také od gymnazijních let literární činností včetně skládání a tvorby různých textů, přání, sloganů:

Nabízím Vám psanou tvorbu třeba jako dárek- básně, krátké povídky, pohádky aj.

Nabízím Vám tvorbu autorských přání  včetně originálních textů. Text mohu zakompononovat i přímo do fotografií obrázků, které jsem namalovala nebo do Vámi zaslaných fotografií.

Nabízím Vám originální autorská přání včetně jejich zhotovení přímo na míru, kdy do nich mohu vložit Vámi objednaný text nebo jen čistý list ke psaní.

Zaujala Vás tato má tvorba? Potřebujete oridinální dárek, který nebude mít nikdo jiný? Napište mi, určitě něco vymyslíme. Nabízím Vám smluvní ceny.


* Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem poskytnutí služeb Vladimíry Kalach (Kalach Art) z důvodu zájmu o její služby, koupi a dodatečného potvrzení Obchodních podmínek, za účelem zpracování elektronické objednávky, realizace dodávky, zúčtování plateb a nezbytné komunikaci mezi smluvními stranami po dobu vyžadovanou podle zvláštních právních předpisů. Viz odkaz na PRAVIDLA OCHRANY SOUKROMÍ níže: