DARY OD BOHA

Využívám svých darů, kterých se mi dostalo

Jak jsem se dostala k věštění a jiným schopnostem?

Každý z nás je dostal do vínku nějaký dar, se kterým se narodil. Pokud máte to štěstí, objevíte tyto své dary a schopnosti. Někteří z nás mají tyto schopnosti od útlého věku, ale jako děti jim nerozumí, nechápou. Někteří své dary objeví v průběhu života nebo až teprve s nějakou životní událostí, většinou tehdy, kdy se jim stane nějaká událost ohrožující jejich zdraví nebo život.

U mne tato událost nastala v roce 2008, kdy jsem dostala šanci znovu žít. Najednou jsem si uvědomila, co v životě chci a co nechci. Život šel dál a stále jsem si svých darů, kromě intuice, nevšímala. Vše chce čas. Až v roce 2010 mi klientka, u pro kterou jsem pracovala, ukázala její kyvadlo a řekla mi, ať si ho vyzkouším. Ani nevím jak k tomu došlo. Její kyvadélko se mi v ruce začalo pohybovat, ale nepřikládala jsem tomu žádnou váhu. Věděla jsem, že fungují předměty přivázané na provázku - prstýnky apod.. V TESCU jsem uviděla kovový přívěšek, se kterým jsem zkusila odpovědi - ano, ne, nevím. Později jsem šla v Opavě kolem ezoterického obchodu a uchvátila mne kyvadla. Vybrala jsem si jedno, kterého jsem se zeptala, zda mi bude pomáhat. Odpovědělo ano.

Od roku 2012 pracuji se svým kyvadlem. Z počátku jen tak pro zábavu, ale s odstupem času jsem zjišťovala, čím dál víc...V roce 2018 jsem ke kyvadlu přidala automatické písmo a kresbu. Nebudu zde rozepisovat jak třeba funguje věštění, diagnostika, odstraňování nejen bolesti, čištění skrze automatické písmo a další. Každý, kdo dostal do vínku tento dar, schopnosti, má své způsoby komunikace.

Mnohé se lze naučit od těch, které své zkušenosti předávají dál- např. práce s kyvadlem, automatickou kresbou. Ale teorie je teorie, praxe je praxe. Vše se ale nedá naučit, pokud k tomu nemáte předpoklady. Ale pokud máte dar, funguje vše naprosto jinak, obzvlášť, když máte čistou duši...vše je pak mezi nebem a zemí, jak se říká. Dějí se věci nepochopitelné, nehmatatelné.

Pro ty z Vás, které by tato tématika zajímala, můžete si například přečíst článek "Jak je to s automatickým psaním a podvědomím?" autorky paní Naďi Kučerové, se souhlasem autorky odkaz níže: