IV. ENERGIE BAREV ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU- VODNÍ ZNAMENÍ

30.11.2021

Abychom pochopili určitá znamení, pomůže nám znát živly, které jednotlivá znamení ovlivňují. Jsou to živly Oheň, Země, Vzduch a Voda.

  • Živel Voda je ženský princip, symbolizuje tedy city. Proto ve vodních znameních vystupuje především živel citu. Duše je vždy plná, a šíří všude své vody.

Vodním znamením je Rak, Štír a Ryby

Rak(Cancer) 22.6.-22.7.(vládce Luna)

ZÁKLADNÍ BARVA: fialová

Raci často podléhají svým náladám. K ukotvení potřebují chladné a kovové odstíny celého barevného spektra. Dávají proto přednost lehčím tónům zelené a modré, které je energeticky nabíjejí. Přitahuje je bílá barva, odstíny perletě a stříbrné. Pokud Rak zatouží po energii a dobré náladě, skvěle jim poslouží oranžová.

Štír(Scorpius) 24.10.-22.11. (vládce Pluto)

ZÁKLADNÍ BARVA: nachová

Oblíbenou barvou Štíra je obvykle šedá, černá a kovově studené odstíny. Tomuto znamení učaruje i barva šarlatová, karmínová. K uklidnění mysli Štírům prospěje azurově modrá, zelená a zlatavá barva. Pro potřebu opory a bezpečí ji nachází v barvě bronzové nebo tmavších odstínů hnědé.

Ryby(Pisces)21.2.-20.3. (vládce Neptun)

ZÁKLADNÍ BARVA: zelená

Citlivé Ryby obvykle využívají celé spektrum barev, mezi favority patří zelená, modrá, šedá a bílá. Potkáte je v kovových odstínech modré a zelené. K dodání optimismu volí béžovou a žlutou. Ženy Ryby často potkáte ve starorůžové barvě či energických tónech oranžové a zářivě červené.