ENERGIE BAREV

29.11.2021

Napadla Vás někdy otázka, co to jsou vlastně barvy? Ne?

Barvy jsou vlastně vibrace, které působí na naši psychiku, dovedou ovlivnit naši náladu i zdraví.

Každá barva má svou energii, která je všude kolem nás i v nás.

Stejně tak jako znamení zvěrokruhu, ve kterém jsme se narodili, ovlivní i to, jaké k nám půjdou barvy. Učíme se experimentovat s odstíny barev, které jsou odrazem naší osobnosti. Na jedné straně posilují barvy naše silné stránky, na druhé utlumí ty slabší.

Při své tvorbě jsem poznala, že pokud budu nemocná, budu mít špatnou náladu, budu malovat i takové obrazy. Říkám tomu období smutku a naděje...protože ta je vždy, a pak přijde to energetické období pestrých barev.

Zaměřila jsem se proto ve své tvorbě na energetické obrazy.

Mé nové energetické obrazy pro Vás vznikají propojením zkušeností a znalostí z různých oborů, nejen barvami spojenými s astrologickými znameními zvěrokruhu.

Pro tvorbu energetických obrazů jsem zvolila pradávnou malířskou techniku, zvanou enkaustika, která patří mezi jednu z nejstarších malířských technik používanou již v Egyptě nebo v antickém Řecku. Jedná se o malování barevným horkým voskem na speciální papír nebo i malířské plátno. Vosk se nanáší speciální enkaustickou žehličkou nebo za pomocí enkaustického pera či pomocí horkovzdušné pistole. Každý " tah" rukou přináší velmi zajímavé efekty s úžasnými barvami a zajímavým světlem. Nikdy nenamalujete stejný obraz.

Touto technikou tvořím energetické a léčivé, pozitivní obrazy " PŘÍMO NA MÍRU "

Pokud máte zájem přesvědčit se jak funguje mocná energie barev, třeba se zadívejte do některého z mých enkaustických obrazů: