OBRAZY OLEJOMALBA MALÉ

Malé ručně malované obrazy olejovými barvami na malířská plátna nalepená na desce. Všechny jsou pak vloženy do rámečků. 


obraz ZÁKOUTÍ ŘEKY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v dřevěném rámu. Rozměr : 11 x 15 cm(š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ 


obraz VZPOMÍNKA NA ZIMU - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 15 x 11 cm(š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ 


obraz LOUKA S VLČÍMI MÁKY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 15 x 11 cm(š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ 


obraz ROZKVETLÉ JARO - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr : 18,5 x 13,5 cm(š x v) 

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ 


obraz NA JAŘE - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován. Rozměr cca: 13,5 x 18,5 cm (š x v)            

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ


obraz TÁNÍ - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13,5 x 18,5 (š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ


obraz ZASNĚŽENÁ - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13 x 18 (š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ


obraz ZIMNÍ STROMY - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v rámu. Rozměr cca: 13 x 18 (š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 800,- KČ


obraz ZASNĚŽENÁ KRAJINA - olejomalba, krajinomalba, ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně na desce, autorský originál, signován, zarámován v luxusním rámu. Rozměr cca: 18,5 x 15 cm(š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 900,- KČ 


Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže : 

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?