OBRAZY KRAJINA AKRYL

Ručně malované obrazy akrylovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje.

Obraz POZDNÍ ČAS ŽNÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

PRODÁNO


Obraz ZIMA PODHORAMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz MEZI HORTENZIEMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz ZÁPAD SLUNCE I. a  ZÁPAD SLUNCE II. - skládaný obraz z dvou kusů - ručně malované obrazy akrylovými barvami na plátně na desce. Autorský originál. ZÁPAD SLUNCE II. signován vpravo dole, lakováno a zarámováno. Rozměr: 16 X 21 cm (š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2300,- KČ


Obraz KVĚTINY NA LOUCE - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 30 X 30 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2900,- KČ


Obraz DIVOKÝ POTOK - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz SVÍTÁNÍ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr cca: 24 X 30 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1700,- KČObrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkazy níže :

nebo:

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?  Kontaktujte mne.