MALBA AKRYLOVÝMI BARVAMI - KVĚTINY - ZÁTIŠÍ

Ručně malované obrazy akrylovými barvami na malířská plátna napnutá na dřevěném rámu. Obrazy lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou taktéž malovány. Nebo se maluje na plátno nalepené na desce. Finální malba se pak zarámuje

Obraz PIVONĚ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz VÁZA S ASTRAMI - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz VLČÍ MÁK - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 30 X 40 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


Obraz  VÁZA S TULIPÁNY - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signováno autorem, lakován. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány. Rozměr: 24 X 30 cm(š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2700,- KČ


obraz CHRYZANTEMY- ručně malovaný obraz akrylovými barvami na plátno na desce. Autorský originál. Signován, lakován a zarámován. Rozměr: 32,5X42,5 cm (š x v).

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 3200,- KČ


obraz KYTICE TULIPÁNŮ - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány, lakováno. Rozměr: 30 X 30 cm(š x v) 

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 2900,- KČ


obraz ROZKVETLÁ ZAHRADA I - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu. Lze zavěsit přímo na stěnu bez rámování, boční strany obrazu jsou malovány, lakováno. Rozměr : 18 X 24 cm(š x v)

MOŽNOST ZAKOUPENÍ, CENA 1600,- KČ

obraz ROZKVETLÁ ZAHRADA II. - ručně malovaný obraz akrylovými barvami na malířském plátně napnutém na dřevěném rámu, autorský originál, signován. Rozměr cca: 20 X 30 cm(š x v), rok zhotovení 2021, KA/AMK4/2021

SOUKROMÁ SBÍRKA

Obrazy lze zakoupit v internetovém obchodu KALACH ART s vlastní autorskou tvorbou, viz odkaz níže : 

Zaujal Vás zde nějaký konkrétní obraz? Máte jiný dotaz?